Nasza oferta:

Social Media Marketing

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji marketingowej marek, produktów i usług w kanałach Social Media. Zbudujemy wizerunek Twojego biznesu w sieci – dowożąc sprzedaż wygenerowaną poprzez nasze autorskie narzędzia do zintegrowanych kampanii reklamowych. Pracujemy na mikro-targetach, dopasowanych do przeanalizowanych behawioralnie grup odbiorców. Jesteśmy grupą  zgranych, ambitnych i młodych ludzi, których pasją jest budowanie relacji między markami a ludźmi – relacji natchnionych nowoczesną formą komunikacji.

Social Retail Marketing

Specjalizujemy się  w obsłudze komunikacyjnej, consultingu oraz FB & Social ADS-ach podmiotów z branży Retail. Analizujemy, doradzamy i przygotowujemy strategie oparte o analityczno-kreatywne podejście do Retail Marketingu. Marzysz o kompleksowej usłudze i pełnym zintegrowaniu kanałów online? Pracujemy dla czołowych centrów handlowych w Polsce. Zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdź nasze referencje.

Social Commerce Marketing

Odpowiadamy za generowanie zakupów w e-sklepach oraz innych platformach sprzedażowych. Dzięki naszym narzędziom do analizy baz danych, behawioralnych analiz grup odbiorców oraz mikro-targetowania, wiemy co w Internecie, robią Twoi potencjalni Klienci oraz czym są zainteresowani. Możemy do nich dotrzeć ze spersonalizowanym przekazem, rozliczając się z Facebookiem w optymalizacji za bezpośrednią konwersję – zakupy. Chętnie działamy w układzie efektywnościowym: Ty zarabiasz – my zarabiamy!

FB & Social ADS

Realizujemy efektywne kampanie reklamowe w kanałach Social Media & Mobile. Dzięki naszym autorskim narzędziom do analizy baz danych, behawioralnych analiz grup docelowych oraz mikro-targetowania – dowozimy wynik. Nie palimy budżetów.

Lead Generation

Celem marketingowym naszych kampanii może być przekazanie Ci bezpośredniego kontaktu do Twojego potencjalnego Klienta! Konfigurujemy Leady na podstawie bieżącego zainteresowania odbiorców Twoim produktem/usługą. przekazując Ci do nich ciepły namiar. Niektórzy realizują budżet, my gwarantujemy Ci biznes!

Instagram Marketing Automation

Zaimplementujemy Ci stworzone przez nas, autorskie narzędzie do Instagram Marketingu. IMA oparty jest o mechanikę sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence). Bez względu na branżę sprawimy, że odbiorcy będą do Ciebie zaglądać, folołować i lajkować Twoje postya co najważniejsze robić niesamowity zasięg i to bez kosztów płatnej reklamy! Wypromujemy Twój biznes lub Ciebie samego. To narzędzie to tykająca bomba zasięgowa!

ChatBoty

Tworzymy, programujemy i wdrażamy Chatboty w Messengerze. Nasze ChatBoty to zespół zautomatyzowanych, samo-uczących się narzędzi sprzedażowo-informacyjnych. Możliwości ChatBotów są nieograniczone. Napisz do nas, a prześlemy Ci kilka naszych realizacji.