FB & Social ADS

Jak zwiększyć ilość klientów i zainteresowanie Twoim produktem lub usługami? W tym celu wystarczy umiejętnie wykorzystać możliwości, które dają nam ciągle rozwijające się media społecznościowe. Brzmi prosto?

Z każdym kolejnym dniem udział mediów społecznościowych w rynku reklamowym odgrywa coraz większą rolę. Media rozwijają się z ogromną prędkością i jeśli Twoja firma jest nieobecna na jednej z platform, zaczyna być niewidoczna dla potencjalnych klientów. Dlatego systematyczna komunikacja w kanale Social Media, wzbogacana o nowe trendy i dostosowywana do najświeższych aktualizacji jest podstawową kwestią w pozyskiwaniu klientów.

Czy sama komunikacja wystarczy? Nie w każdym przypadku. Oczywiście zdarzają się pojedyncze na skalę światową przypadki organicznych reklam, które viralowo roznoszą się po sieci, ale nie jest to możliwe dla wszystkich. To wybór internautów decyduje o tym co stanie się ‘reklamą wirusową’.

Z pomocą przychodzą FB & Social Ads, które umożliwiają dotarcie do dużo szerszego niż organicznego grona odbiorców. Dzięki profesjonalnemu wykorzystaniu tego narzędzia możemy nie tylko sprawić, że Twoją firmę zobaczy więcej osób, ale również zwiększyć kilkukrotnie skuteczność komunikacji Twojej marki.

Co zrobić aby reklama była skuteczna?

Nie tylko treść komunikatu jest istotna, ale również to komu, gdzie, o której godzinie a nawet w jakim miejscu i w jakim otoczeniu wyświetlana jest reklama. Na przykład: jeśli do odbiorcy dotrze reklama pysznego jedzenia marki ‘A’, w momencie gdy przechodzi obok lokalu marki ‘B’, bardziej prawdopodobne jest, że pokieruje się głodem i zje u konkurencji.

Agencja reklamowa Socialtime podczas planowania każdej kampanii wyklucza takie błędy.  Dzięki temu mniejszym kosztem uzyskasz lepszą jakość wyników kampanii prowadzonej dla Twojej marki, a Twoi klienci dowiedzą się o Twoim produkcie.

Każdy klient na co dzień korzysta z platform takich jak Facebook, YouTube, Instagram i wielu innych. Co więcej wykorzystuje je jako swoją wizytówkę oraz miejsce, w którym chwali się swoimi zainteresowaniami. Dzięki temu możemy dotrzeć do konkretnego klienta, który będzie chciał skorzystać z Twojej oferty.

Nasze sprawdzone metody prowadzenia komunikacji marketingowej w mediach społecznościowych wdrażamy już od samego startu działań strategicznych, w których selekcjonujemy grupę, do której dotrzemy promując Twoją firmę. Następnie, w procesie analitycznym tworzymy plan komunikacyjny, na podstawie którego wykreujemy treści dające możliwość bezpośredniej komunikacji między marką a klientem, po to, aby po zakończeniu kampanii Twoja firma otrzymała realne efekty.

Zespół specjalistów agencji Socialtime ma doświadczenie na wielu polach, dzięki czemu idealnie dopasujemy nasze wspólne działania do profilu Twojej firmy niezależnie od tego, czy jest to lokalna firma działająca na terenie jednego miasta, czy ogromna korporacja z działaniami wykraczającymi poza granice Polski.

Umów się z nami na rozmowę, podczas której rozłożymy Twoje potrzeby na czynniki pierwsze, skonfrontujemy je z aktualnymi trendami i zaproponujemy Ci idealnie dopasowaną propozycję współpracy.

Gwarantowany wzrost sprzedaży

Raporty ROAS - kontrola biznesu i analiza wydatków

Autorska Strategia Działania